~Always read the label and follow directions for use.
$4.25 each 1/2 Price, Save $4.25
$4.00 each Range was $4.50
$3.50 each Save $1.00
$6.50 each Range was $7.50
$7.00 each Save $3.00
$26.00 kg Save $6.50 kg