#Always read the label and follow directions for use.
$16.00 each 1/2 Price, Save $16.00
$8.00 each 1/2 Price, Save $8.00
$9.50 each Range was $10.50
$12.00 each 1/2 Price, Save $12.00
$3.50 pk Save $0.50
$12.50 each Save $3.00