~Always read the label and follow directions for use.
$8.80 each Save $2.20
$6.50 each 1/2 Price, Save $6.50
$3.50 kg*
Any 2 for $6.20 Save $1.00
$7.50 each 1/2 Price, Save $7.50
$4.90 each Save $2.10