#Only available in stores with an in-store bakery.
$2.50 each 1/2 Price, Save $2.50
$30.00 each
$20.00 kg Save $15.00 kg
$3.50 each 1/2 Price, Save $3.50
$6.60 each Save $1.70
$13.00 each