#Only available in stores with an in-store bakery.
$3.75 each 1/2 Price, Save $3.75
$14.00 kg Save $3.00 kg
$2.50 each 1/2 Price, Save $2.50
$22.00 each 1/2 Price, Save $22.00
Any 2 for $8.00 Save from $2.40
$2.75 each 1/2 Price, Save $2.75