*Only available in stores with an in-store bakery.
$25.00 pk
$15.00 kg
$2.00 each 1/2 Price, Save $2.00
$3.60 each Save $1.20
$4.25 each 1/2 Price, Save $4.25
$4.75 each 1/2 Price, Save $4.75