*Only available in stores with an in-store bakery.
$3.50 each Save $1.00
$8.90 kg*
$4.50 each Range was $5.00
$5.80 each Save $1.50
$15.25 each 1/2 Price, Save $15.25
$58.65 each Save $10.34